Правила
Основні правила форум-трекера Torrents.Org.Ua-Дані Правила створені з метою впорядкування спілкування в форумі і виконання робіт на трекері ресурсу Torrents.Org.Ua. Правила є обов'язковими для виконання всіма присутніми на форумі. Адміністрація залишає за собою право редагувати та видаляти повідомлення, які не відповідають основним вимогам та тематиці даного форуму. Адміністрація залишає за собою право відключати від форуму осіб, які порушують Порядок і Правила. Крім того, Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в дані Правила, додатково повідомляючи про це в розділі Новин..-1. Реєстрація.-Реєстрація є необхідною умовою присутності на форумі. Проходження реєстрації автоматично означає Вашу згоду з цими Правилами. Якщо Ви не згодні з даними Правилами, напишіть, будь ласка, Адміністратору форуму. Він деактивує Ваш обліковий запис.
Забороняється повторна реєстрація на форумі з будь-яких причин. Якщо з якихось причин ви не можете брати участь в форумі під старим ніком, звертайтесь до Адміністрації за адресою: [email protected]. Порушення цього правила карається негайним баном другого ніка без пояснення причин.
Зверніть увагу, якщо ім'я, яке Ви обрали для участі в форумі:
- повторює вже існуюче або порушує норми пристойності та моралі (такі ніки як: Гітлер, Алах-акбар, Шоха, Пахан і т.п.),
- несе в собі рекламу сайтів,
- містить ненормативну лексику,
- схоже до ступеня змішування з словами "модератор" або "адміністратор",
- має схожість з адміністраторськими акаунтами,
то Ваш обліковий запис буде деактивовано без попередження.-2. Обмеження на форумі.-Всім учасникам цього форуму забороняється:
2.1. Ображати учасників форуму в будь-якій формі (заборонено прояв будь-якої грубості, особистих образ і нецензурних висловів, у тому числі і в прихованій формі, як у юридичних, так і конкретних фізичних осіб). Учасники повинні дотримуватися поважної форми спілкування.
2.2. Користуватися в спілкуванні за допомогою лихослів'я, у тому числі і в завуальованій формі.
2.3. Займатися розмноженням офф-топіків.
2.4. Створювати теми з назвою, яка не пояснює коротко її суті: "допоможіть", "проблема" та їм подібних.
2.5. Публікувати кряки, серійні номери і т.п. у відкритому вигляді.
2.6. Писати рекламні тексти та повідомлення комерційного характеру.
2.7. Займатися комерцією за допомогою форуму.
2.8. Використовувати форум як дошку оголошень чи повідомлень приватного характеру, адресованого конкретному учаснику (для цього є пошта).
2.9. Проявляти расову, національну і релігійну неприязнь, пропагувати тероризм, екстремізм, наркотики і інші теми, які несумісні із загальноприйнятими законами моралі і пристойності.
2.10. Посилатися на інші ресурси мережі, особливо, якщо існує роздача на даному форумі (винятками можуть бути лише посилання на довідкову інформацію, домашню сторінку або опис програми/фільму, а також семпли і скріншоти).
2.11. Використовувати в спілкуванні на форумі:
- мову, відмінну від української і російської,
- шрифт, відмінний від кирилиці,
- змішувати російську з українською мовою.
Якщо Вас це з якихось причин не влаштовує, можете скористатися доступною в форумі Віртуальною Українською клавіатурою та транслітом, крім того, в інтернеті існує ціла низка подібних сервісів. Модератори і Адміністратори мають право без попередження редагувати і видаляти повідомлення, написані мовою, відмінною від української і російської, і шрифтом, відмінним від кирилиці.
2.12. Публічно пред'являти претензії і обговорювати дії модератора або адміністратора. Учасник форуму, не згідний з дією модератора, може висловити свою незгоду модератору поштою або в особистому повідомленні. Якщо від модератора немає відповіді, або відповідь на думку учасника не обгрунтована, останній має право оскаржити дії модератора в темі Скарги, претензії, апеляції.
2.13. Зі стажем менше 2-х тижнів вступати в Реліз-групи.
2.14. Редагувати/видаляти коментарі модератора і адміністратора.
2.15. Використовувати в повідомленнях текст, виділений червоним кольором. Виділяти більшу частину тексту нестандартним кольором. Дана функція призначена для виділення одного або кількох слів у тексті повідомлення. Виділяти більшу частину тексту жирним/підкресленим/похилим/заголовним шрифтами, шрифтом великого розміру (більше того, що стоїть за умовчанням). Дане правило не поширюється на оформлення роздач.
2.16. Поширення через трекер контенту еротичного і порнографічного змісту, який пропагує насильство і жорстокість. У разі складності однозначного визначення спрямованості контенту, який викладається, рішення про можливість існування роздачі приймає модератор. У спірних випадках рішення приймає адміністратор.-3. Обмеження на трекері.-Автори роздач зобов'язані контролювати їх вміст (файли для загальнодоступного завантаження) за якістю (наприклад, наявність звуку у фільмах, знятий захист у програмах, працездатність програм тощо).
Всім учасникам роздач на цьому трекері забороняється:
3.1. Створювати і розміщувати для завантаження роздачу, яка вже існує на Torrents.Org.Ua. Дублюючою вважається роздача, яка не відрізняється ні за змістом, ні за якістю інформації.
3.2. Розміщувати для завантаження роздачу, яка не має україномовного або російськомовного звукового перекладу за винятком фільмів без перекладу і субтитрів у розділах Територія закордонного кіно, Територія бусурманського кіно, Територія багатосерійного кіно, Територія мультиплікації а також фільмів у розділі Територія документалістики, спорту та гумору. Також дозволяється роздавати фільми без перекладу, якщо є субтитри українською або російською мовою, але остаточне рішення про роздачу без перекладу приймає модератор розділу.
3.3. Створювати і розміщувати для завантаження роздачу, яка містить документальні зйомки сцен і предметів, які порушують суспільні норми моралі, різні службові Бази Даних, які відсутні у вільному законному доступі, тощо.
3.4. Закривати канал на віддачу. Слід підтримувати відношення обсягу відданої інформації до об'єму завантаженої більше, ніж 0,3. Після закінчення завантаження, залишайтеся на роздачі якомога довше. Також, забороняється технічними або іншими засобами перешкоджати файлообміну (шахрайство). В іншому випадку Ваш обліковий запис може бути деактивовано без попередження.
3.5. Використовувати для завантаження торрента будь-які менеджери.
Рішення щодо відповідності роздачі даним вимогам приймає модератор і/або адміністратор. В їх повноваженнях редагувати, переміщувати, закривати чи видаляти роздачу.-4. Модератори та Адміністратори.-4.1. Модератори обираються з числа найбільш активних та грамотних користувачів ресурсу.
4.2. Модератор може бути переведений в категорію USER при відсутності активної модераторской діяльності протягом двох місяців і більше.
4.3. Модератори стежать за дотриманням Правил форуму.
4.4. Модератор може відредагувати або видалити повідомлення користувача, якщо вважатиме це за необхідне.
4.5. Модератор може закрити тему, якщо тема втратила актуальність, якщо учасники відхилилися від її суті чи з інших причин.
4.6. Модератор може перемістити тему в найбільш підходящу категорію.
Зазначені дії можуть бути здійснені і Адміністратором.
Також деякими модераторськими правами наділені члени групи технічної допомоги відвідувачам ресурсу.-5. Аватар і підпис-Аватар і підпис учасників форуму повинні відповідати наступним правилам:
Підпис:
- Максимальна висота - 100 точок (іншими словами, не більше чотирьох юзербарів або восьми рядків тексту (розмір шрифту 10)),
- Загальний об'єм зображень, що містяться в підписі, не повинен перевищувати 150 Kb,
- У змісті неприпустимі: насильство, погрози (на демографічній, національній, релігійній або політичній основі), лихослів'я (ненормативна лексика, обзивання, грубість тощо), розпуста (порнографія), дискримінація в будь-яких проявах, комерційна реклама і рекламні тексти, імітація звань/рангів цього ресурсу, а також зображення провокаційного толку,
- Анімація: сильно миготливі підписи заборонені (ступінь блимання визначається адміністрацією),
- Посилання: підпис під Вашими повідомленнями не може бути використаний для створення посилань на будь-які ресурси мережі (без жодних винятків).-Аватар:-- Максимальний розмір: 150х150 пікселів,
- у змісті неприпустимі: насильство, погрози (на демографічній, національній, релігійній або політичній основі), лихослів'я (ненормативна лексика, обзивання, грубість тощо), розпуста (порнографія), дискримінація в будь-яких проявах, пропаганда наркотиків, комерційна реклама і рекламні тексти, імітація звань/рангів цього ресурсу, навмисна схожість з аватарами членів адміністрації, а також зображення провокаційного толку,
- Анімація: сильно миготливі аватари заборонені (ступінь блимання визначається адміністрацією).-! Незнання правил не звільняє від відповідальності !-