УГОДА

УГОДА

ПРО САЙТ

Інтернет - ресурс (сайт) Torrents.Org.Ua (надалі - Ресурс) є інтернет-сайтом, що дозволяє користувачам обмінюватися один з одним інформацією по протоколу біт-торрент, а також у вільній формі, що надає засоби для контролю цілісності інформації, що передається (за допомогою hash-файлів).

 1. ПРО УГОДУ

  Ця УГОДА набуває чинності після натискання кнопки "згоден" у нижній частині сторінки і діє весь час використання Користувачем Ресурсу. УГОДА може бути змінена Адміністрацією без будь-якого попередження. Нова версія Угоди набирає чинності після закінчення 3 (трьох) днів з моменту її розміщення, якщо інше не передбачено новою редакцією УГОДИ.

 2. УМОВИ ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

  Користувач прямо погоджується з тим, що використовує Ресурс на свій власний ризик.

  Користувач знає, і згоден з тим, що Ресурс має справу з матеріалами і даними, які створені третіми особами і розміщеними ними в мережі Інтернет на своїх комп'ютерах і (або) серверах. Зміст і безпеку цих матеріалів не можуть бути проконтрольовані Адміністрацією Ресурсу, тому остання не несе відповідальності:

   - за зміст матеріалів, отриманих Користувачем в результаті використання даних Ресурсу, їх можливе невідповідність чинному законодавству або образливий характер;

   - за наслідки застосування, використання або невикористання отриманої інформації;

   через можливу невідповідність результатів, отриманих при використанні Ресурсу, очікуванням Користувача;

   через які-небудь пошкодження обладнання або програмного забезпечення Користувача, що виникли в результаті використання Ресурсу;

   через відсутність можливості використання Ресурсу з яких-небудь причин;

   - за наслідки, які могуть спричинити поширення нелегального або неліцензійного програмного забезпечення і аудіо-/відеопродукції, а також інших матеріалів або даних, що зачіпають права третіх осіб.

  Ні за яких обставин Ресурс не несе перед Користувачем або третіми особами відповідальності за шкоду, збитки або витрати, які виникли у зв'язку з цим Ресурсом, його використанням або неможливістю використання, включаючи упущену або недоотриманий прибуток.

  Адміністрація Ресурсу не несе ніяких зобов'язань по забезпеченню конфіденційності щодо інформації, що надається його Користувачам, хоча приймає всі можливі заходи до цього, якщо немає домовленості про інше або відповідних вимог чинного законодавства.

  В обов'язки Ресурсу НЕ ВХОДИТЬ контроль легальності чи нелегальності переданої інформації (будь-якої, включаючи, але не обмежуючись, переданої інформацією між користувачами за протоколом біт-торрент, внутрішнього пересилання інформації у вигляді різних посилань, текстів або архівів), визначення прав власності або законності передачі, прийому або використання цієї інформації.

 3. ОБМЕЖЕННЯ НА ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСУ КОРИСТУВАЧЕМ

  При використанні даного Ресурсу, КОРИСТУВАЧ не має права, і погоджується з цим:

   - розміщувати hash-файли(торрент) даних, що містять віруси або інші комп'ютерні програми завідомо шкідливої дії, файли або програми, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів і програми для їх генерації, логіни, паролі та інші засоби для одержання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернеті, а також розміщувати посилання на вищевказану інформацію;

   - розміщувати hash-файли(торрент) будь-яких повідомлень, даних або програми, використання яких порушує будь-який патент, торгову марку, комерційну таємницю, копірайт або інші права власності та/або авторські та суміжні з ним права третіх осіб;

   - надсилати на адреси електронної пошти, вказані на сайті, несанкціоновані поштові повідомлення рекламного типу (junk mail, spam);

   - копіювати та використовувати в комерційних цілях будь-яку інформацію, що отримується за допомогою даного ресурсу, порушує права інших Користувачів чи може завдати їм прямий матеріальний або моральний збиток;

   - розміщувати посилання на ресурси Мережі, зміст яких суперечить чинному законодавству України;

   - видавати себе за іншу людину або через представника організації та/або співтовариства без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників Адміністрації, за власника Ресурсу.

 4. ГАРАНТІЇ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

  Доступ до Ресурсу надаються за принципом «як є» («as is») без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих.

  зокрема, Адміністрація Ресурсу не гарантує працездатність сайту і як його окремих розділів, так і працездатність і достовірність посилань, розміщених на ньому його Користувачами.

  Ресурс не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, які сталися за: використання або неможливості використання служби; несанкціонованого доступу до Ваших комунікацій.

 5. ПРАВА АДМІНІСТРАЦІЇ РЕСУРСУ

  Адміністрація Ресурсу має право відмовити в доступі до Ресурсу, будь-якому Користувачу, або групі Користувачів без пояснення причин своїх дій та попереднього повідомлення.

  Адміністрація Ресурсу має право змінювати або видаляти посилання на інформацію, hash-файли (торрент), графічні, звукові та інші дані, розміщені Користувачами на Ресурсі, без попереднього повідомлення і пояснення причин своїх дій.

 6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

  Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки з приводу УГОДИ ПРО ВИКОРИСТАННЯ будуть вирішуватися за нормами Українського Законодавства.

  Користувач погоджується з тим, що норми і закони про захист прав споживачів не можуть бути застосовні до використання ним Ресурсу, оскільки він не надає платних послуг.

  Ресурс не встановлює користувачами агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, а також якихось інших відносин, прямо не зазначених в УГОДІ ПРО ВИКОРИСТАННЯ.

  Бездіяльність з боку Ресурсу у разі порушення Користувачем або групою Користувачів УГОДИ не означає того, що Ресурс сприяє Користувачу, або групі Користувачів в таких діях.

  Бездіяльність з боку Ресурсу у разі порушення Користувачем або групою Користувачів УГОДИ не позбавляє права зробити Ресурс відповідні дії на захист своїх інтересів пізніше.

 7. ЗГОДА

  ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З УСІМА ВИЩЕВКАЗАНИМИ УМОВАМИ, ВИ НЕ МАЄТЕ ПРАВА ВІДВІДУВАТИ РЕСУРС ЯК В ЦІЛОМУ, ТАК І БУДЬ-ЯКУ ЙОГО ЧАСТИНУ, КРІМ СТОРІНКИ З УГОДОЮ, ОТРИМУВАТИ ЗМІСТ ЦЬОГО РЕСУРСУ БУДЬ-ЯКИМИ ІНШИМИ СПОСОБАМИ ЯК В ЦІЛОМУ ТАК І В БУДЬ-ЯКИЙ ЙОГО ЧАСТИНІ!

  ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З УГОДОЮ, ВИ ПОВИННІ НЕГАЙНО ЗАЛИШИТИ РЕСУРС.

[ Закрити ]